TENIS-MIX Місія і Ціль
Місія організації
Популяризація гри у Теніс (великий) серед дорослих і дітей. Організація спортивних заходів та турнірів.
Ціль організації
Залучати дітей, підлітків та дорослих різних вікових груп до фізичного і культурного розвитку особистості за допомогою гри у Теніс серед мешканців міст та районів.
Мрія організації
Будівництво Палацу Тенісу у місті Вишневе київської області, а також розширення інфраструктури і будівництво все більше і більше тенісних майданчиків для тренувань любителів та професіоналів.
ПРО ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ
Задум створити громадську організацію, яка буде займатися популяризацією і культурою виховання гри у Теніс з’явився в той час коли я проходив по місту і побачив, як на закинутому майданчику двоє діточок намагалися грати в теніс дощечками з м’ячем, тоді і сягнула думка почати популяризувати гру у великий теніс серед населення свого міста.
Першим завданням для мене було тим, щоб на місці закинутого спортивного майданчика збудувався тенісний корт і вже через рік на місці старого майданчика міська влада міста Вишневе звела прекрасний тенісний корт з синтетичним покриттям.
Створена в 2019 році гравцями любителями громадська організація «ТЕНІС-МІКС» взялася за роботу.
Вже через декілька місяців восени громадська Організація «ТЕНІС-МІКС» під патронатом мера міста Вишневе провела турнір на ПРИЗ ПІВДЕННОГО КОРТУ.
На даному турнірі прийняли участь гравці різних вікових груп. Турнір пройшов на прекрасному рівні і після турніру пішов позитивний відгук серед мешканців міста. Почалася формуватися громада однодумців любителів і спортсменів до гри у Теніс.
Був створений сайт і телеграм канал. Громадська організація «ТЕНІС-МІКС» ввела громадську охорону майна корту. З часом ми звернулися до місцевого депутата району про відгородження корту від сусіднього майданчика нащо нам оперативно пішли на зустріч.
Міська влада Вишневого в особі мера і депутата району на прохання голови Громадської організації Гудими Ярослава провести освітлення тенісного корту, і поставити відеоспостереження та електричний замок на корті для більш комфортного перебування на корті та використання його за призначенням дали одноголосну відповідь так, і пішли на зустріч громадській організації, мешканцям міста та гравцям-тенісистам і вже через 2 місяці в нас з’явилося освітлення, електронні замки, і відеоспостереження.
На даний час в громадській організації налічується понад 1500 учасників і однодумців, постійно громадська організація поповнюється новими членами організації в громадській організації з’являються партнери, які нам допомагають, а саме БАБОЛАТ Україна і інші.
Також Громадська організація співпрацює з Міжнародною академією тенісу МТА, Бізнес Лігою та Українською Федерацією тенісу.
Громадська організація приймає участь в різних місцевих заходах, громадських проектах і постійно популяризує гру у Теніс (великий) в місті, районі і області та по всій країні.
Основна мета громадської організації залучати чим більше громадян до навчання і гри у великий теніс різних вікових груп.
МРІЯ Громадської організації «ТЕНІС- МІКС» і моя особиста, як голови і засновника організації : БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ ТЕНІСУ в місті Вишневе, а також, щоб колись хтось з наших вихованців і учасників нашого руху став чемпіоном України з Тенісу, як мінімум і як максимум, переможцем АТР-туру!
З повагою
Засновник і голова громадської організації «ТЕНІС-МІКС»
Ярослав Миколайович ГУДИМА
Тенісний корт "ПІВДЕННИЙ"
місто Вишневе. Пiвденна, 7
Для бронювання корту (посилання на таблицю буде нижче) внесіть своє прізвище в клітинку на перетині необхідної дати і часу. Якщо плани змінилися скасувати бронь можна просто видаливши свої дані з комірки. Будь ласка, не видаляйте чужі броні, сподіваємося на Ваше розуміння.
Тенісний корт "ЗОШ №4"
місто Вишневе. вулиця Машинобудівників, 3
Для бронювання корту (посилання на таблицю буде нижче) внесіть своє прізвище в клітинку на перетині необхідної дати і часу. Якщо плани змінилися скасувати бронь можна просто видаливши свої дані з комірки. Будь ласка, не видаляйте чужі броні, сподіваємося на Ваше розуміння.
Тенісний корт "ЦЕНТРАЛЬНИЙ" NEW
місто Вишневе.
Для бронювання корту (посилання на таблицю буде нижче) внесіть своє прізвище в клітинку на перетині необхідної дати і часу. Якщо плани змінилися скасувати бронь можна просто видаливши свої дані з комірки. Будь ласка, не видаляйте чужі броні, сподіваємося на Ваше розуміння.
*(ссилка запрацює пізніше)
Тенісний корт "МОЛОДІЖНИЙ"
с.Крюківщина
Для бронювання корту (посилання на таблицю буде нижче) внесіть своє прізвище в клітинку на перетині необхідної дати і часу. Якщо плани змінилися скасувати бронь можна просто видаливши свої дані з комірки. Будь ласка, не видаляйте чужі броні, сподіваємося на Ваше розуміння.
*(ссилка запрацює пізніше)
ТРЕНЕРА
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД до КОЖНОГО
Гудима Ярослав
Засновник
Громадської організації
"ТЕНІС-МІКС"
ТРЕНЕР ІНСТРУКТОР
Коберський Микола Петрович
ТРЕНЕР ІНСТРУКТОР
Тренує дітей від 5-12 років.
Тренує і дорослих
Пальшина Єльвіра Федорівна
ТРЕНЕР ІНСТРУКТОР
Майстер спорту з тенісу.
Тренує дітей та дорослих.
ПРАВИЛА
гри у Теніс
Розіграш кожного очка починається з подачі м'яча. Гравець, із задньої лінії перекидає м'яч на діагонально протилежно розташоване поле супротивника. Перша подача завжди здійснюється із правого боку від центральної лінії поля. Після кожної успішної подачі гравець, що подає переходить на інший бік поля.
Право вибору одного з боків корту, або черговість подачі в першому геймі, визначає жереб перед початком розминки. Гравець або пара, яка виграла жереб можуть обрати:
подавати чи приймати в першому геймі матчу, тоді суперник повинен обрати на якому боці корту буде починати грати в першому геймі; або
бік корта, тоді суперник повинен обрати подачу або прийом у першому геймі; або
передати право вибору супернику.
Право подачі постійно протягом гри переходить від одного гравця до іншого.
Порушення, що зустрічаються при подачі:
м'яч влучає за лінію площі подачі або в сітку. У цьому випадку гравець, що подає, має право на другу подачу;
при повторному влученні в сітку чи за лінію площі подачі, очко присуджується стороні, що приймає. Така ситуація називається подвійна помилка;
заступ гравця, що подає, за задню лінію;
м'яч торкається сітки — гравець повинен переграти подачу.
Гейм
Період тенісного матчу, протягом якого подає один гравець, називається геймом.
Гейм починається з рахунку 0-0. Перші два розіграші м'яча, дають супротивникам по 15 очок. Наступна подача приводить до рахунку 40, наступний розіграш приводить до виграшу гейму у випадку, якщо супротивник має рахунок 30 або менше. Якщо обоє гравці мають по 40, то виграш наступної подачі надає перевагу.
Перемагає в геймі гравець, який має перевагу і виграв наступну подачу.
Система рахунку в геймах «15», «30», «40» пішла від фр. quinze, фр. trente, фр. quarante, що у французькій промові становить співзвучну послідовність[4].
Табло
Сет
Розіграш сету йде доти, поки один із гравців не виграє 6 геймів. При рахунку 6-5 розігрується ще один гейм. Якщо рахунок стає 7-5, сет закінчується. При рахунку 6-6 розігрується тай-брейк.
Матч
Тенісний матч може складатися із двох,трьох або п'яти сетів.
Тайбрейк
При рахунку в сеті 6 — 6 розігрується тайбрейк.
Відповідно до черговості гравець робить першу подачу, потім супротивник робить дві подачі, далі зміна йде через дві подачі. Виграє тайбрейк той, хто перший набирає 7 очок із різницею в 2 очка. Тай-брейк проводиться доти, поки не буде досягнута різниця у два очки.
Зміна сторін корту відбувається після кожних 6 очок.
Останній сет у грі здебільшого грається без тайбрейка, проте в фіналах Відкритого чемпіонату США тайбрейк розігрується навіть у останньому сеті.
М'яч у грі
Якщо не зафіксована помилка та не повідомлено про перегравання, то м'яч знаходиться у грі з моменту введення його у гру гравцем, що подає та до закінчення розіграшу очка.
М'яч торкається лінії
Якщо м'яч торкається лінії, це вважається як торкання м'ячем частини корту, що обмежена цією лінією.
М'яч торкається обладнання
Якщо м'яч знаходиться у грі і торкається постійного обладнання після правильного потрапляння в корт, гравець, що наніс цей удар, виграє очко. Якщо м'яч, що знаходиться в грі, торкається постійного обладнання до торкання землі, гравець, що наніс удар, програє очко.
Порядок виконання подач
По закінченні кожного гейму, приймаючий стає подаючим, а подаючий стає приймаючим на весь наступний гейм.
У парному матчі гравцям пари, яка повинна подавати, слід визначити того, хто подає в першому геймі. Перед другим геймом те ж саме повинні вирішити їх суперники. Партнер гравця, що подав у першому геймі, повинен подавати в третьому, а партнер гравця, що подав у другому геймі, повинен подати в четвертому геймі. Ця послідовність зберігається до кінця сету.
Порядок прийому в парі
Пара, яка повинна приймати, обирає, хто з гравців буде приймати при розіграші першого очка в геймі. Також суперники, вирішують кому приймати в розіграші першого очка другого гейму.
Пара, яка повинна приймати, обирає, хто з гравців буде примати у розіграші першого очка в геймі. Також, їх суперники повинні вирішити, кому приймати в розіграші першого очка другого гейма. Після того, як гравець, який повинен був приймати, відбив м'яч, будь-хто з партнерів може наносити удар.
Подача
Подачу м'яча
Безпосередньо перед рухом подачі гравець, що подає повинен стояти обома ногами за задньою лінією та всередині умовного продовження центральної мітки та бокової лінії. Він має підкинути м'яч рукою в будь-якому напрямку і вдарити по м'ячу ракеткою до того як той впаде на землю. Рух подачі вважається завершеним в момент нанесення удару по м'ячу, або в момент, коли гравець промахується ракеткою по м'ячу. Гравець, який володіє лише однією рукою, може використовувати ракетку для підкидання м'яча.
Процедура подачі
Процедура подачі в стандартному геймі наступна: гравець, що подає почергово займає положення на різних половинах свого боку корту, починаючи з правої половини в кожному геймі.
У тай-брейку подача повинна проводитися почергово з кожної половини боку корту того гравця, що подає, починаючи з правої половини корту.
М'яч після подачі повинен перелетіти через сітку та торкнутися частини квадрата подачі, який розташований по діагоналі, навпроти, перед тим як гравець, що приймає відіб'є його.
Додаткові правила
лінія обводу ігрового поля вважається частиною поля;
м'яч, що зачепив сітку й упав на бік супротивника, в ігровий відрізок зараховується як очко (але не під час подачі);
прийом подачі можливий тільки після відскоку м'яча, у той час, як під час гри м'яч може бути відбитий і до торкання ним поверхні корту;
не зараховується очко у випадках торкання м'яча тіла спортсмена, у випадках прийому м'яча до перетинання ним лінії сітки, при торканні гравцем сітки або стійки сітки ракеткою, рукою або іншою частиною тіла.
Формат змагань
Як правило, проводиться посів 16 найкращих, відповідно до рейтингу, гравців, які рівномірно розподіляються серед інших учасників.
При цьому, однією з умов є правило, що гравці однієї країни і сіяні гравці повинні зустрітися між собою якнайпізніше.
Види гри
В тенісі є одиночні та парні ігри. Парна гра проводиться на розширеному майданчику. Парна гра, в якій в одній парі грають чоловік та жінка, називається мікстом.
На любительському рівні або ж на тренуваннях практикують також гру утрьох — почергово один проти двох. Одиночний спортсмен змагається за звичайними правилами для одиночних ігор, двоє його суперників — за правилами для парних ігор. Якщо ґейм виграє одиночний тенісист, йому зараховують два очки, якщо виграє пара тенісистів, то кожен із неї здобуває одне очко. Після кожного ґейму одиночний тенісист міняється місцем з тим із пари, що грав справа. Рахунок ведуть так само, як і у звичайній грі. Із трьох учасників виграє сет той, що набере принаймні шість очок, маючи не менш як двоочковий відрив від кожного з двох суперників.
РЕЙТИНГ гравців
(учасників громадської організації)
СНІЦАР ВІКТОРІЯ (Перша РАКЕТКА)
ПОЛГОРОДНІК ЯРОСЛАВ (Друга РАКЕТКА)
КОБЕРСЬКИЙ МИКОЛА (Третя РАКЕТКА)
ПОЛГОРОДНІК ВАЛЕРІЯ (Четверта РАКЕТКА)
БІЛОКОНЬ КАТЕРИНА (П'ята РАКЕТКА)
КОВАДЛО ОЛЕКСАНДР (Шоста РАКЕТКА)
ПРОХОРОВ ПАВЛО (Сьома РАКЕТКА)
ПІКУЛА АНДРІЙ (Восьма РАКЕТКА)
ГУДИМА ЯРОСЛАВ (Дев'ята РАКЕТКА)
ОВДІЙЧУК ДМИТРО (Десята РАКЕТКА)
НОВИНИ
На корті ПІВДЕННИЙ по вулиці Південна 7
Місто Вишневе
Проведено освітлення Тенісного корту Економними і високоефективними LED-ліхтарями.
На корті ПІВДЕННИЙ по вулиці Південна 7
Місто Вишневе
Встановлено електричний замок для входу на тенісний корт
На корті ПІВДЕННИЙ по вулиці Південна 7
Місто Вишневе
Встановлено відеоспостереження, за дотриманням порядку на корті, слідкує охоронна організація.
БЕЗКОШТОВНІ уроки з тенісу для ДІТЕЙ
КП «СК Вишневе» розпочинають серію безкоштовних занять з Тенісу для дітей віком від 5 до 12 років.
Під Патронатом мера міста Вишневого Іллі Валерійовича ДІКОВА і голови КП СК Вишневе Кіріченка Віктора Івановича
Уроки починаються: Вівторок о 14:00 годині до 17:00 (1.GREEN 2.ORANGE 3.RED) Четверг о 14:00 до 17:00 (1.RED 2.ORANGE 3.GREN) з 01.09.2023 року (на кожну вікову групу по 50 хв заняття 10 хв переодягання) ОСІННІЙ ПЕРІОД
місто Вишневе вулиця Південна 7
корт “Південний»
Вікові групи :
RED 5-7років
ORANGE 8-10років
GREEN 11-12(13) років
Всі заняття Є БЕЗКОШТОВНИМИ!
БЕЗКОШТОВНІ уроки з тенісу для ДІТЕЙ у Спортзалі ЗОШ №1
КП «СК Вишневе» розпочинають серію безкоштовних занять з Тенісу для дітей віком від 5 до 12 років.
Під Патронатом мера міста Вишневого Іллі Валерійовича ДІКОВА і голови КП СК Вишневе Кіріченка Віктора Івановича
Уроки починаються о 18:30 годині до 21:00 з 01.11.2023 року (Вівторок і Четверг. ) ЗИМОВИЙ ПЕРІОД
ЗОШ №1 вулиця Освіти, 9А, Вишневе, Київська обл.,
Вікові групи :
5-7 років Група А
5-7 років Група Б
8-10 років Група А
8-10 років Група Б
11-12(13) років Група А
11-12(13) років Група Б
Всі заняття Є БЕЗКОШТОВНИМИ!
БЕЗКОШТОВНІ уроки з тенісу для ДОРОСЛИХ
КП «СК Вишневе» розпочинають серію безкоштовних занять з Тенісу для ДОРОСЛИХ різних вікових груп.
Під Патронатом мера міста Вишневого Іллі Валерійовича ДІКОВА і голови КП СК Вишневе Кіріченка Віктора Івановича
Уроки починаються о 18:00 годині до 19:00 з 01.04.2023 року (Вівторок і Четверг. )
місто Вишневе вулиця Південна 7
корт “Південний»
Вікова група з (13) років і до 101... років
Всі заняття Є БЕЗКОШТОВНИМИ!